вторник, 25 июля 2017 г.

Питання 147. Як бути з новою пенсійною реформою?


Здравствуйте. Вопрос о наболевшем, а именно — по поводу новой пенсионной реформы. Я при всём своём желании не смогу наработать 30-35 лет стажа, которые планируют ввести. Два года училища, в натяжку 3 года трудового стажа, двое детей, по уходу за ними плюс 5 лет… и всё. Возраст — 38 лет. Кричать: караул! — не помогает)) Вот задумалась о НПФ. Скажите, где они хоть находятся, или можно обратиться, к примеру, в Ощадбанк и там открыть счёт и делать на него ежемесячно поступления хотя бы 100 грн до 60 или пардон 63 лет? Не могли бы вы подробно описать все мои действия при такой ситуации. Живу в маленьком селе на краю земли, больше указанной суммы не получится выделять каждый месяц: дети учатся, муж болеет. Стоит ли мне затевать всё это в таком случае? И ещё — возможно ли всю эту процедуру провести в электронном виде? 


Вітаю, Марино. Ваше питання, дійсно наболіло. Влада наполегливо заганяє нас в ситуацію, коли нам самим доведеться власноруч підіймати свій трудовий, чи то пак, страховий стаж.
За рабства, нас примушували працювати, але годували; за кріпосництва нас примушували працювати і годувати себе і свою семю;зараз, на порозі Європи, нас вимушують добровільно працювати якнайдовше, аби годувати не тільки свою родину, а й інших людей. Але для сучасних українців з інтелектом (як ви, Марино), - це не проблема, - і ви, і вони, знаходять НПФ. Останнім часом, почали це розуміти люди саме вашого віку. Поки, більше таких чоловіків, але я вірю, що жінки не забаряться пасти задніх
НПФ дозволяє створювати особистий (сімейний) пенсійний фонд, щоби і сторонніх не годувати, і свою роботу завершити не у 60-63-67 років, а значно раніше, принаймні, у 50, а то і в 45-40 років. Для цього існують ряд надихаючих особливостей, про які я розкажу особисто у відповідь  листу на мою пошту uainvestor@i.ua.
Недержавні пенсійні фонди працюють у різних містах (найбільше в Києві), але доступні вони у будь-якому куточку (не лише України), де є інтернет і пошта. Так, Марино, ви праві: більшість процедур можна провести в електронному вигляді.
Звернутись можна до будь-якого адміністратора (АПФ), але кращим є  найбільший в Україні «АЦПО» (http://acpo.com.ua/), де зібрано аж 16 найкращих НПФ: https://pensioneriya.blogspot.com/2017/01/blog-post_25.html . На початку, вам треба прислати мені листа, або смс з номером телефона, а далі я зателефоную і все поясню.

Неодмінно, Марино, треба вибрати НПФ або і кілька: https://pensioneriya.blogspot.com/2016/12/100-2-3.html  Майте на увазі, що ваш пенсійний рахунок, крім вас, можуть поповнювати ваші рідні і роботодавець, а в деяких випадках, перший внесок зроблю навіть я сам. Крім нарахуваного вам певного дохода, ви зможете щороку одержувати від держави 18% всіх внесків, а ще 1-5% за допомогу іншим людям. Вкупі вийде значно більше, ніж дасть будь-який банк чи інша фінансова установа.
Отправить комментарий