среда, 2 августа 2017 г.

Питання 148. "Титанік" на фоні сучасного лайнера.
Добрый день!
В 2010 году открыл счет в Первом Национальном Открытом Пенсионном Фонде.
В этом году, вдруг, узнал, что в Одессе этого фонда уже нет.
Подскажите пожалуйста есть ли еще такая организация на Украине и как её найти, если это возможно.Співчуваю. Олександре. - не поталанило.  Ваш фонд зараз знаходиться в стадії ліквідації.
До кінця року за планами ліквідатори продають активи (переводять їх в гроші) після чого вони будуть передані до іншого НПФ (скоріш за все - НПФ "ВСІ"). Є пропозиція: не чекати штиля на березі моря, а найшвидше переносити свої кошти (поки вони ще цілі) до іншого більш потужного НПФ. У нашого адміністратора АЦПО є достойний вибір: https://pensioneriya.blogspot.com/2017/01/blog-post_25.html Так, ми не маємо офіса у кожному місті України, але необхідні процедури відпрацьовані навіть на відстані. Вам, Олександре, як і будь-кому, достатньо звернутись до мене, або до іншого представництва: http://acpo.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=7 
Ваш фонд зараз адмініструє ТОВ «Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів» (http://www.vseapf.com.ua/). У них можна отримати всю необхідну інформацію, щодо ліквідації.
Отправить комментарий